Sveikiname

 

Krikštynos, vestuvės, kita svarbi proga               Gimtadieniai, jubiliejai                                           
 

Švenčia asociacijos nariai:
sausio 20 Raminta Broniukaitienė, h. Dryja
vasario 9 Beata Broniukaitytė, h. Dryja
kovo 21 Rita Krivickienė, h. Demborogas
kovo 26 Jolanta Rudokienė, h. Rola
kovo 29 Vitalija Kraučelienė
balandžio 15 Karolina Krivickaitė, h. Lietuvos vytis ir Demborogas
gegužės 30 Romualdas Liudvikas Jakubonis, h. Dryja
birželio 22 Aistė Virketė, h. Leliva
birželio 26 Andrius Krivickas, h. Lietuvos vytis
liepos 9 Danutė Žilinskienė Olivier, h. Olivier
liepos 11 Romas Montvilas, h. Kolona
liepos 19 Vilma Mordienė, h. Kirvis
rugpjūčio 7 Audrius Daugėla, h. Zadora
rugpjūčio 8 Ilja Seldinas
rugsėjo 3 Deimantė Gedvilaitė, h. Leliva
rugsėjo 14 Evaldas Virketis, h. Leliva
rugsėjo 21 Lina Kaminskienė, h. Demborogas
spalio 15 Irena Daugėlienė, h. Zadora
spalio 21 Aida Rudokaitė, h. Rola
spalio 24 Gintaras Daugėla, h. Zadora
spalio 31 Aleksandras Stepanenko
gruodžio 19 Nomeda Gedvilaitė, h. Leliva

Radus netikslumų praneškite el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Dabar svetainėje 3 svečių ir narių nėra

FWT Homepage Translator

Lietuvos aristokratų sąjunga (Union of Lithuanian Aristocrats) vienija žmones gerbiančius istoriją ir protėvių atminimą, puoselėjančius Lietuvos didingos praeities, aristokratijos vertybes, patriotizmą bei nuoširdumą. Tyrinėja istoriją, genealogiją, heraldiką, tikrina ir tvirtina besikreipiančių asmenų kilmę, kilmingųjų bei giminės herbus ir išduoda tai patvirtinančius dokumentus, apsisprendusius veikti pagal Lietuvos aristokratų sąjungos statutą, priima į organizaciją.

Bendruomenė veikia istorinio kultūros paveldo srityje, vykdo socialinę misiją - geranoriškai prisideda ugdant socialiai atskirtus vaikus bei rūpinasi neįgaliųjų, našlaičių, vienišų senjorų socialine, kultūrine gerove. Siekiame išlaikyti kilmingumo bei aristokratiškumo dvasią, kuri suvokiama daugiau ne per įvairių privilegijų ar prestižo prizmę, bet per norą padėti socialiai pažeidžiamiems ir nuskriaustiems. Dvasios aristokratai - tai žmonės, kurie vadovaujasi kilniais širdies jausmais, protauja ir veikia širdimi. Aristokratai pasižymi elegantišku elgesiu, gyvenimo stiliumi ir tvirtu pareigos jausmu. Intelektinė aristokratiška globalizacija žmonijai labai naudinga ir reikalinga. Švelni, kilni, atsargi ir budinti širdis yra dvasios aristokrato pagrindas ir siela. Didingai iškeldami aristokratijos vėliavą, savo gerais darbais įgyvendiname kilnius tikslus ir vizijas. Vadovaujamės protėvių patirtimi ir saugome jų atminimą. Dalyvaujame mūsų šalies ir pasaulio įvykiuose, žmonijos išsaugojimo ir tėvynės didybės vardan. Esame pašaukti savo prigimtimi, širdimi ir siela.

Yra tik viena kalba - širdies kalba. Yra tik viena religija - meilės religija. Yra tik vienas Dievas ir Jis yra visur.

Esame atviri pasiūlymams prisijungti prie pilietinių akcijų, iniciatyvų ir renginių. Idėjų ir pasiūlymų laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Free counters!Jūsų SMS dovana svetaineiHostingas Serveriai.ltSvetainių kūrimas Dizaineriai.ltProfesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai