Skelbimai

Skirkite 1,2 procentus jau sumokėto GPM Lietuvos aristokratų sąjungos veiklai. Taip pat galite skirti papildomą paramą, visuomeninei veiklai plėtoti, o reikalingus duomenis rasite žemiau.

Skirti paramą labai paprasta. Jums tai nieko nekainuos, tik truputį laiko, o mums tai išties didelė pagalba. Šią paramą gali skirti tik tie asmenys, kurie 2023 metais dirbo ir mokėjo mokesčius Lietuvoje.

Valstybė leidžia Jums pasirinkti kur norite panaudoti 1,2% savo sumokėtų mokesčių (jais galima remti tik nevyriausybines ir ne pelno siekiančias organizacijas). 
Jei savo valios nepareiškiate - tie pinigai lieka valstybės biudžete.                                 
Paramą galima skirti iki gegužės 1 d.  Smulkiau apie tai galite skaityti VMI svetainėje.

Kaip skirti paramą internetu?
1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.
2. Susiraskite skyrelį "El. paslaugos", "Kitos paslaugos" (ar panašų) ir pasirinkite "E. Deklaravimas" arba "VMI Deklaracijos" (Banke) paslaugą. Bankas Jus perkels į VMI svetainę, Banke papildomai reikės pasirinkti "Prisijungti prie "EDS".
3. Jei nesate pasirašę sutarties su VMI dėl deklaravimo, prieš pradedant Jums bus pasiūlyta elektroniniu būdu ją pasirašyti.
4. Kairėje pasirinkite skiltį „Dokumentų teikimas" tuomet "pateikti dokumentą" ir "pildyti dokumentą".
5. Dešinėje pusėje atsidariusiame lange suraskite formą "FR0512 v.2" ir pasirinkite "Forma elektroniniam pildymui".
5.1. Atsidariusioje formoje užpildykite šią informaciją:
5.2. "1-4" langeliuose Užpildykite savo asmens duomenis.
5.3. "5" langelyje pažymėkite "2023" metus.
5.4. "6S" langelyje uždėkite varnelę.
5.5 "7A" langelyje uždėkite varnelę.
5.6. "E1" langelyje įrašykite eilutės numerį "2". Gavėjo tipas* : "PARAMOS GAVĖJAS".
5.7. "E2" langelyje įrašykite organizacijos kodą "304840147". (Gavėjo identifikacinis numeris (kodas)).
5.8. "E3" langelyje įrašykite "Lietuvos aristokratų sąjungos veiklai".
5.9. "E4" langelyje įrašykite skiriamos paramos kiekį procentais "2".
5.9. "E5" langelyje įrašykite iki kurio laikotarpio norite paskirti paramą. Max iki "2027". (Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio*).
6. Išsaugokite duomenis.
7. Viršuje paspauskite "Pateikti".
Paramos sumą galite ir išskaidyti bei paramą padalinti keliems gavėjams. Tokiu atveju E4 langelyje įrašykite kitą pageidaujamą procentų skaičių.

Lietuvos aristokratų sąjungos nario mokestis - tai kiekvieno LAS nario mokamas nustatyto dydžio mokestis, patvirtinantis narystę organizacijoje. Žemiau pateikiama informacija, kaip, kur ir kodėl Jums reiktų susimokėti nario mokestį.

KOKS NARIO MOKESČIO DYDIS metams?

Nariams – 30 Eur.

NEGALITE TIEK MOKĖTI?

Nario mokestis mokamas metų pradžioje iki kovo 1 d. Negalintiems susimokėti nustatyto nario mokesčio, paliekama galimybė tai padaryti pagal išgales. Galime paskirstyti nario mokestį sumokėti lygiomis dalimis kas mėnesį per metus. Tereikia parašyti laisvos formos prašymą Lietuvos aristokratų sąjungos vadui. Prašymams tinka elektroniniai  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.  ir paprasti laiškai, M. Jankaus g. 39, pašto dėžutės Nr. 6, Kaunas.

GALITE MOKĖTI DAUGIAU?

Galinčius mokėti daugiau, kviečiame pervesti didesnę nario mokesčio sumą.

KAIP SUMOKĖTI?

Pervedant į Lietuvos aristokratų sąjungos sąskaitą:
Lietuvos aristokratų sąjunga
Kodas: 304840147
AB "Swedbank" bankas
Banko kodas 73000
Sąskaitos nr. LT89 7300 0101 5528 7500

Mokant banko pavedimu,
laukelyje "mokėjimo paskirtis" BŪTINA ĮRAŠYTI nario, už kurį yra mokamas LAS nario mokestis:
• vardą, pavardę,
• sąjungą kuriai narys priklauso,
• bei laikotarpį, už kurį mokamas nario mokestis
(pvz. "Vardenio Pavardenio, Lietuvos aristokratų sąjungos, nario mokestis už 2024 metus").

Jei yra mokama už kelis asmenis būtina paprastu ar elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. atsiųsti narių sąrašą.

Narių susirinkimo metu gali atvykti kandidatai į narius, kurie domisi mūsų organizacijos veikla. Galima susirinkimų metu kandidatams užpildyti prašymus narystei arba parsisiųsti prašymą, paspaudus žemiau pateiktą nuorodą.

Parsisiųsti prašymą priimti į Lietuvos aristokratų sąjungą 

Dokumentų išdėstymo kilmingumo pripažinimo byloje seka:

1. Byloje esančių dokumentų sąrašas - bylos turinys, nurodant psl.
2. Nustatytos formos prašymai legitimacijai ir įstojimui į Lietuvos aristokratų sąjungą.
3. Dokumentinė nuotrauka.
4. Trumpas giminės aprašymas arba archyvo išvada.
5. Giminės genealogijos schema.
6. Pretendento gimimo liudijimas.
7. Pretendento santuokos liudijimas (moterims).
8. Kiti gimimo, santuokos, mirties liudijimai, įrodantys pretendento giminystės ryšį su paskutiniuoju protėviu, kurio kilmingumas (kunigaikščio, grafo, barono, bajoro, kiti kilmingųjų titulai, miestiečio) ir herbas patvirtinti archyviniu giminės kilmės dokumentu.
9. Archyviniai giminės kilmės dokumentai, sudaryti luominių organizacijų, įrodantys giminės kilmingumą ir herbą.
10. Spalvotas giminės herbo atvaizdas, herbo aprašymas.
11. Kiti turimi dokumentai, susiję su kilmingumo įrodymu pateikiami pretendento nuožiūra.
12. Raštiškas sutikimas naudoti pateikiamus asmens duomenis kilmės bylos tyrimo eigoje.
13. Raštiškas sutikimas pasinaudoti archyviniais dokumentais, jei jie gauti ne legitimuojamojo asmens vardu.
   

Užpildytą prašymą atsiųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Grįžti]

Dabar svetainėje 4 svečių ir narių nėra

Lietuvos aristokratų sąjunga
(Union of Lithuanian Aristocrats)

vienija žmones gerbiančius istoriją ir protėvių atminimą, puoselėjant Lietuvos didingos praeities, aristokratijos vertybes, patriotizmą bei nuoširdumą. Tyrinėja istorija, genealoginė heraldiką, tikrina ir tvirtina besikreipiančių asmenų kilmę, kilmingųjų bei giminės herbus ir išduoda tai patvirtinančius dokumentus, apsisprendus veikti pagal Lietuvos aristokratų sąjungos statutą, priima į organizaciją.

vienija žmones gerbiančius istoriją ir protėvių atminimą, puoselėjant Lietuvos didingos praeities, aristokratijos vertybes, patriotizmą bei nuoširdumą. Tyrinėja istorija, genealoginė heraldiką, tikrina ir tvirtina besikreipiančių asmenų kilmę, kilmingųjų bei giminės herbus ir išduoda tai patvirtinančius dokumentus, apsisprendus veikti pagal  Lietuvos aristokratų sąjungos statutą, priima į organizaciją. 

Bendruomenė veikia istorinio kultūros paveldo srityje, vykdo socialinę misiją-geranoriškai atrodo atskiri socialiniai vaikai bei rūpinasi neįgaliųjų, našlaičių, vienišų senjorų socialine, kultūrine gerove. Siekiame išlaikyti kilmingumo bei aristokratiškumo dvasią, kurią suvokiame daugiau nei per įvairias privilegijas ar prestižo prasmę, bet per norą prisidėti savo darbais prie visuomenės gerovės ir teisingų gyvenimo vertybių suvokimo.

Dvasios aristokratai - tai žmonės, kurie vadovaujasi kilniais širdies jausmais, protauja ir veikia širdimi. Aristokratai elegantišku elgesiu, gyvenimo stiliumi ir tvirtu pareigos jausmu. Intelektinė aristokratiška globalizacija žmonijai labai naudinga ir reikalinga. Švelni, kilni, atsargi ir budinti širdis yra dvasios aristokrato pagrindas ir siela. Didingai iškeldami aristokratijos vėliavą, savo gerais darbais įgyvendiname kilnius tikslus ir vizijas. Vadovaujamės protėvių patirtimi ir saugome jų atminimą. Dalyvaujame mūsų šalies ir pasaulio įvykiuose, žmonijos išsaugojimo ir tėvynės didybės vardan. Esame pašaukti į bendruomenę savo aristokratiška prigimtimi, širdimi ir siela.

Yra tik viena kalba - širdies kalba. Yra tik viena religija - meilės religija. Yra tik vienas Dievas ir Jis yra visur.

Esame atviri pasiūlymai prisijungti prie pilietinių akcijų, iniciatyvų ir renginių. Idėjų ir pasiūlymų laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Andriaus Krivicko herbasRomualdo Jakubonio herbas  Nemokami skaitikliai!Jūsų SMS dovana svetaineiHostingas Serveriai.ltSvetainių kūrimas Dizaineriai.ltProfesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai