Aristokratas yra laisvas ir mylintis žmogus!

"Jei esi akmuo - būk magnetas; jei esi augalas - būk mimozė; jei esi žmogus - būk meilė!" širdies aristokratiškumo ugdymą ragindamas sakė Viktoras Hugo.
"Nėra aukštesniųjų klasių. Tik širdis gali mus išaukštinti" sakė Gustavas Floberas.
"Tik pasitikėjimas Dievu, abejonę gali paversti tikrumu, blogį - gėriu, naktį - šviečiančia aušra. Ši tauta turi tvirtą sielą, kuri jai padėjo nepalūžti ir nuolat kurti!" - savo kalboje sakė Šventasis Tėvas.

Kiekvienu atveju turėkime patrauklią, jautrią ir mylinčią širdį, nes gyvenimo kaitroje galime pailsėti ir atsigauti tik širdies pavėsyje. Būkime kilnios sielos - dvasios aristokratais!


Maloniai kviečiame dvasios aristokratus įsilieti į Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenės gretas ir aktyviai dalyvauti organizacijos veikloje, dalintis gerumu ir nuoširdžia draugyste! Dėl prašymo formos prašome kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. [Kontaktai].

Vadovaudamiesi LR Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą Lietuvos aristokratų sąjungos veiklai, visiškai neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Skirkite šią paramą Lietuvos aristokratų sąjungos veiklai ir sustiprinkite mūsų nekomerciniais bei visuomeniniais pagrindais paremtas, kilnias misijas. Taip pat galite paaukoti vienkartinę pinigų sumą banko pavedimu. Gavėjas: Lietuvos aristokratų sąjunga. Įmonės kodas: 304840147. AB "Swedbank" banko sąskaita (IBAN): LT89 7300 0101 5528 7500, SWIFT kodas HABALT22. [Informacija nariams] [Jūsų SMS dovana svetainei]

R.Čičelis: Dvasios aristokratas. A.Šliogeris: Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa. "Aristokratiškas žmogus yra drąsus žmogus. Antra savybė – jis nebijo pasitikėti." L.Donckis: "Dvasios aristokratai, tai tie, kurie atranda aristokratą vaike ir paprastame žmoguje, sykiu atsisakydami kalbėti apie save. Aristokratizmas – elgimąsi su paprastu žmogumi taip, tarsi prieš tave stovėtų kilmės arba turto aristokratas". Lietuvos šaulių sąjungos kūrėjas, lietuviškosios tautinės ideologijos kūrėjas Vladas Putvis – Putvinskis (1873.10.06 – 1929.03.05) suformulavo šaulio statusą: "Šaulys yra tautos karys ir dvasios aristokratas". Taip pat rašė: "Tauta, neturinti savo dvasios aristokratų – riterių pasmerkta žūti". L.A.Seneka: "Gamta padaro mus visus broliais, sudarytais iš tų pačių elementų, skirtais tiems patiems tikslams. Ji įdeda į mus meilės jausmą, padarydama mus visuomeniškais… Aš žmogus, ir niekas žmogiška man nesvetima. Visada prisiminkim, kad gimėme visuomenei…". Tikra vertė ir tikras kilmingumas priklauso ne nuo prigimties, o nuo dorybės, o dorybė prieinama visiems: ji reikalauja "nuogo" žmogaus. Visi ir kiekvienas tarp savo protėvių gali rasti ir vergų, ir valdovų, bet visi žmonės lygūs. Kilmingumas reikšmingas vienintele pagrįsta prasme – jei jis apima tikrąjį dvasingumą, kuris iškovojamas, bet nepaveldimas. A.MacIntyre'as: "Patriotizmas - atsakomybė už tautos ateitį. Svarbiausia ištikimybės dorybė". Mūsų valstybė egzistuoja, nes turime ryšį tarp protėvių, savęs ir palikuonių. L. Donskis: Ką reiškia aristokratizmas mūsų ciniškoje, pragmatiškoje ir niekuo, išskyrus sėkmę ir galią, netikinčioje visuomenėje? Būtent tai jis ir reiškia – elgimąsi su paprastu žmogumi taip, tarsi prieš tave stovėtų kilmės arba turto aristokratas. 

Lietuvos aristokratų sąjungos vadų kunigaikščių herbai ir nariai kuriems suteikti Riterio bei Riterio Damos titulai: Andrius Krivickas, h. Krivickai (Krywiccy, Krzywicki), Lietuvos vytis, Ostoja, Romualdas Liudvikas Jakubonis, h. Dryja, Rita Krivickienė, h. Demborogas (Dęmborog, Demborug), Nomeda Gedvilaitė, h. Lelija (Leliva), Deimantė Gedvilaitė, h. Lelija (Leliva), Vilma Mordienė, h. Kirvis (Topor), Danutė Žilinskienė Olivier, h. Olivier.

2024-07-20 įvyko Lietuvos aristokratų sąjungos vidurvasario fiesta Kaune.

2024-07-15 Lietuvos aristokratų sąjungos nariai dalyvavo Lietuvos Didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Aleksandro Jogailaičio paminklo atidaryme Kaune.


2024-06-08 Lietuvos aristokratų sąjungos atstovai dalyvavo III tarptautiniame kolokviume "Genealogija, heraldika ir veksilologija", Valdovų rūmuose, Vilniuje.

2024-05-30 sveikinome Lietuvos aristokratų sąjungos vadą kunigaikštį Romualdą Liudviką Jakubonį su garbingu 85 metų jubiliejumi. Sveikiname ir dėkojame už aktyvumą! 

Te niekad neapleis energija sparnuota.
Ir akys šilumą jaunatvišką teskleis.
Širdis, tikėjimo žiedais apvainikuota, te niekada pavargti Jums neleis.
Visi LAS nariai linki energijos, sveikatos ir šypsenos geros, plačios.
Tegul skiriamus ILGIAUSIŲ METŲ dar šimtą kartų pakartos...

2024-03-11 įvyko Lietuvos aristokratų sąjungos Seimas - visuotinis narių, 2023 metų ataskaitinis susirinkimas ir paminėjome Kovo 11-ąją - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną!!! Ačiū dalyvavusiems gyvai ir per nuotolį esantiems toli nuo Lietuvos. ????????
2024-01-06 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė įsikūnijo į Tris Karalius Kauno aklųjų ir silpnaregių centre. Po dvylikos Šv. Kalėdų dienų ateina diena, vadinama Epifanija arba Trijų Karalių diena, švenčiama sausio 6-ąją. Tradiciškai šia švente pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Teigiama, kad Betliejuje gimusio kūdikėlio jėzaus pasveikinti ėję trys vyrai iš tiesų buvo ne karaliai, o trys rytų išminčiai, stebėję dangaus kūnų judėjimą. Danguje suspindus ryškiai žvaigždei, išminčiai pagal pranašų liudijimus žinojo, kad tai turi sutapti su pasaulio atpirkėjo atėjimu į žemę. Jie keliavo pasveikinti Betliejuje gimusio kūdikėlio Jėzaus. Su savimi keliautojai nešėsi karališkų dovanų, kurios turi ir simbolinę reikšmę: Merkelis – auksą, simbolizuojantį garbę, turtus ir galią, Kasparas smilkalus, reiškiančius šventumą, išmintį ir dieviškąją palaimą, o Baltazaras miros, simbolizuojančią gyvenimą ir žemiškąją egzistenciją.
2023-12-31 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė drauge Vilniuje pasitiko Naujuosius 2024-uosius metus.
2023-12-24 Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurkite ir dalinkitės stebuklais! Gražių žiemos švenčių!
 
2023-12-03 "Beatričės namuose" buvo rodomas teatro "Arbatvakariai" spektaklis "Mūsų Bėja", kuriame buvo pakviesta ir Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė. Renginio metu buvo paminėtas dainininkės Beatričės Grincevičiūtės 112 -tąjį gimtadienis ir "Beatričės Namai Muziejus" 30 - ties metų veiklos jubiliejus. Be galo skaisčiai švietusi Beatričės žvaigždutė užgimė 1911 m. lapkričio 28 d. Vilkaviškio raj., Stolaukėlio kaime. Jos gimdytojai – Vanda ir Andrius – kilę iš kilnios bajorų Grincevičių giminės, kurios istorija prasideda XIV a., kuomet giminės pradininkas Vilkišius už nuopelnus iš kunigaikščio Kęstučio gavo herbą bei bajoro titulą. Beatričės mama, Vanda Grincevičiūtė-Grincevičienė, atstovavo Grincevičių giminę, kuri XVIII a. įsitvirtino Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (toliau – LDK) lietuviškosiose žemėse, Šakių raj., Ilguvoje. Iki šių dienų išlikęs buvusios giminės gyvenimo pėdsakas – Ilguvos dvaras. https://beatricesnamai.lt/apie-beatrice/
2023-11-05 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė dalyvavo Respublikinėje Šv. Huberto minėjimo šventėje Raudonė pilyje ir jos prieigose (Jurbarko r.). Vyko Šv. Huberto žygis su pėsčiųjų klubu „Žygių magija“, iškilminga eisena Raudonės miestelyje, kurią lydėjo Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas „Tauro ragai“, Šv. Mišios Raudonės pilies vidiniame kiemelyje, sveikinimai, padėkos, apdovanojimai, „Lietuvos elnių kvieslių čempionatas 2023“, "Medžiotojiškos sriubos virimo čempionatas 2023“, kraujo donorystės akcija „Medžiotojai donuoja“, aukojimo akcija „Maltiečių sriuba“, seminaras „Plėšrūnai – neatsiejama sveikos ekosistemos dalis“, VDU dėstytojas Petras Adeikis, „Medžiotojų ir žvejų kinas“ – partneris filmų kūrėjų komanda Black Fly Eyes, medžioklinių šunų veislių ir jų klubų prisistatymas bei gerosios praktikos pasidalinimas, vaikų piešinių konkurso „Lietuvos gamta ir aš“ parodos eksponavimas ir laureatų apdovanojimai, medžioklės reikmenų bagažinių turgelis, gupės „Medžiotojų Trio“ koncertas, sriubų degustacija, visuomenės vaišinimas, apdovanojimai, loterija, grupės „Vairas“ koncertas.

2023-10-21 Medžioklės rykiuotėje pasveikintas Lietuvos aristokratų sąjungos vadas Romualdas Liudvikas Jakubonis.

2023-08-10 Kaune paminėtas pirmojo Lietuvos valstybės Prezidento Antano Smetonos 149-ąjį gimtadienis prie šios iškilios asmenybės paminklo Istorinės Prezidentūros kiemelyje. Minėjime dalyvavo Lietuvos aristokratų sąjungos ir kitų visuomeninių organizacijų atstovai.

2023-08-08 apsilankėme ir pabendravome Lietuvos Respublikos Seime.

2023-08-05 Prezidento Antano Smetanos dvare Užugiryje, Taujėnių sen., Ukmergės r. vyko Smetoninės, kuriose dalyvavo ir Lietuvos aristokratų sąjungos nariai. Dalyviai pasipuošė tarpukario stiliaus apranga.

2023-08-03 pasirinkome Reprezentacinius Palangos grafų Tiškevičių rūmus įšventinti 2023-06-20 LAS SEIMO išrinktą Lietuvos aristokratų sąjungos vadą Romualdą Liudviką Jakubonį. Vadą įšventino kadenciją baigęs vadas, taip pat pašventino lietus ir saulė bei šiltas jūros vanduo. Sveikiname vadą ir linkime daug gerų darbų!

2023-08-03 Palangos gintaro muziejuje įvyko mokslinė konferencija „Alberto Vijūko-Kojalavičiaus skaitymai 2023“, skirta apžvelgti grafų Tiškevičių kultūros paveldą, kuriame dalyvavo ir Lietuvos aristokratų sąjungos vadovybė. Konferencijos dalyvius ir svečius pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus generalinis direktorius dr. Arūnas Gelūnas ir konferenciją kartu su gausiais partneriais organizavusio Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto direktorius Remigijus Bimba. Muziejininkai ir mokslininkai iš Lietuvos ir Lenkijos perskaitė įdomių pranešimų, grįstų rimtais tyrimais, vertingais atradimais ir naujomis įžvalgomis. Sekanti konferencija numatyta Panemunės pilyje.

2023-07-29 Lietuvos aristokratų sąjungos nariai dalyvavo Bajoriškoje vasaronėje, Palevenės dvare, Kupiškio r. Vadas Romualdas Liudvikas Jakubonis pasveikino dvaro savininką bajorą Egidijų Matulevičių.

2023-07-15 Lietuvos aristokratų sąjungos nariai dalyvavo skrydžio per Atlantą 90-ųjų metinių minėjime, Kaune prie lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno paminklo, kurį organizavo šio paminklo statytojas ir organizacijos vadas Romualdas Liudvikas Jakubonis. Liepos 15 dieną taip pat švenčiamas pergalingas Lietuvai 1410-07-15 vykęs Žalgirio mūšis, todėl šią dieną neatsitiktinai Lietuvos aristokratų sąjungos senatoriai susirinko paminėti sukakčių ir į Senato posėdį. Remiantis LAS Statutu, priimtu Dekretu bei Senato pritarimu, LAS vadas Romualdas Liudvikas Jakubonis tituluotas LDK Kunigaikščiu ir Vakarų Europos Princu, suteikiant šiems titulams paveldėjimo bei LDK Kunigaikščio herbo naudojimo teises. Šie titulai suteikiami visiems Lietuvos aristokratų sąjungos vadams. Kanclerė Vilma Mordienė išrinkta ir apdovanota už nuopelnus organizacijai LAS metų moterimi, bei LAS jubiliejiniu medaliu apdovanota signatarė Raminta Broniukaitienė. Sveikiname!!!


2023-06-22 Kaune Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė su visuomenininkais paminėjo 1941-06-22 dieną prasidėjusį sukilimą.????????
 
2023-06-10 Raudondvaryje įvyko Lietuvos aristokratų sąjungos didysis Seimas, kurio metu penkerių metų kadencijai išrinktas naujas vadas Romualdas Liudvikas Jakubonis. Sėkmingai užbaigusiam organizacijos vado penkerių metų kadenciją Andriui Krivickui suteiktas istorinis Seimo Maršalkos pareiginis titulas, suteikiantis patariamąjį balsą naujam ir būsimiems organizacijos vadams. Sveikiname ir linkime didelių bei garbingų darbų!!!

2023-04-12 užgeso Lietuvos aristokratų sąjungos nario Kazimiero Vaiciukevičiaus, h. Doliva, gyvybė.
Ateina laikas ir žmogaus lieka tik prisiminimas, nuveikti darbai, pasakyti žodžiai…

Labai liūdime ir užjaučiame artimuosius.

2023-01-13 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė dalyvavo tradicinėje iniciatyvoje, skirtoje prisiminti ir paminėti Laisvės gynėjų dieną. Šiais metais prie iniciatyvos prisijungė daugiau nei 1500 institucijų ir organizacijų. Dėkojame už gautą padėką Tarptautinei komisijai nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Padėka

2023-01-07 įvyko Lietuvos aristokratų sąjungos Naujametinis pokylis, draugiškoje ir jaukioje aplinkoje. ????????????

2022-12-16 Naujametinė vakaronė išskirtinės elegancijos restorane "Sigmutė-Kiemelis", kurioje dalyvavo ir Lietuvos aristokratų sąjungos atstovai.

2022-11-18 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti Kaune Muzikos ir meno bibliotekoje, rašytojos Šiaulių bajorės Jadvygos Tautkevičiūtės-Šimkienės knygos "POKARIO BAJORĖ" pristatymo renginyje, kuriame dalyvavo daug rašytojų ir meno veikėjų bei gerbėjų. Dalinamės renginio akimirkomis kuriomis pasidalino mūsų organizacijos vado pavaduotojas etmonas Lietuvos bajoras Romualdas Liudvikas Jakubonis.

2022-11-06 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė Raudonės pilyje dalyvavo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojamoje Respublikinėje Šv. Huberto medžiotojų globėjo minėjimo šventėje. Šventė prasidėjo iškilminga eisena Raudonės miestelyje, kurią lydėjo Mažosios Lietuvos medžioklinių ragų ansamblis "Kurtinys", 12 val. buvo aukojamos Šventosios Mišios už gyvąją gamtą, medžiotojus ir jų šeimas, vėliau vyko šventiniai sveikinimai bei iškilmingas medžioklės trofėjų parodos "Raudonė 2022" uždarymas. Šventės dalyvius džiugino muzikos grupių "Medžiotojų trio" ir "Hiperband" koncertai.????

2022-10-08 Vilniuje – Bastėjos viduramžių diena. Vilniaus gynybinė siena leido Vilniui išsaugoti savo galią ir veidą. Organizatoriai pakvietė švęsti 500 metų jubiliejų, tad Lietuvos aristokratų sąjungos nariai ir atvyko. Vėliau laukė viduramžių puota. ????

2022-08-06 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenės nariai dalyvavo Kidulių dvaro puotoje????????

Geros raiškos nuotraukos [Grįžti↑]

2022-05-07 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė Vilniuje atšventė organizcijos 4-ąjį gimtadienį. Organizacijos etmonas Romualdas Liudvikas Jakubonis už aktyvią veiklą apdovanuotas grynu aukso dengtu medaliu "Lietuvos vytis", o garbės teismo pirmininkė Rita Krivickienė švenčianti jubiliejų, nominuota metų aristokrate.

2022-03-03 Lietuvos aristokratų sąjungos signatarai susitikę Kaune, Vytauto bažnyčioje pasimeldė už žuvusius Ukrainos žmones, o vakarienės metu, džiaugiamės bendryste, kad gyvename saugioje valstybėje bei diskutavome kuo galime padėti agresoriaus užpultos valstybės žmonėms.

2022-01-15 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenės nariai Valdovų rūmuose dalyvavo dokumentinio filmo "TADAS KOSCIUŠKA. ŠIUOLAIKIŠKAS GIDAS" pristatyme ir tarptautinės parodos "KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ" uždaryme. Režisieriaus Piotro Kornobio filmo "Tadas Kosciuška. Šiuolaikiškas gidas" premjera užvėrė parodą "KAD TĖVYNĖ GYVUOTŲ. Lietuva ir Lenkija 1791 m. konstitucijos epochoje", skirtą Abiejų Tautų Respublikos 1791 m. gegužės 3 d. konstitucijos ir Tarpusavio įžado 230-osioms metinėms.

2022-01-13 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė dalyvavo tradicinėje iniciatyvoje, skirtoje prisiminti ir paminėti Laisvės gynėjų dieną. Šiais metais prie iniciatyvos prisijungė daugiau nei 2000 institucijų ir organizacijų. Dėkojame už gautą padėką Tarptautinei komisijai nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Padėka

2021-12-11 Vilniuje vyko Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenės Kalėdinis kaukių pobūvis.

2021-09-11 Lietuvos aristokratų bendruomenė dalyvavo Kidulių dvaro puotoje. Ačiū už nuostabų renginį organizatoriams bei už pakvietimą ir nuoširdų priėmimą. Geros raiškos nuotraukos [Grįžti↑]

2021-08-07 Užugirio krašte vyko tradicinė Prezidento Antano Smetonos gimtadienio (1874.08.10) minėjimo šventė - Smetoninės. Dvaro ponių gražiausių skrybėlaičių konkurse, originaliausios skrybėlaitės savininkė Lietuvos aristokratų sąjungos narė Vitalija.

2021-07-17 Vilniuje Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė susirinko po ilgo ir aktyvią veiklą sustabdžiusio karantino.

2020-11-10 netekome aristokratės Teresės Gražinos Pabrinkytės iš bajorų giminės turinčios herbą Ostoja. 

Žmogus - tik žemės svečias,
Ir turi jis sugrįžt namo...
Bet kaip sunku išleisti jį į kelią,
Kuriuo negrįžta niekas atgalios.
Liūdime netekus Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenės narės Teresės Gražinos Pabrinkytės.
Ji visada liks mūsų širdyse!

2020-08-08 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė šventė Smetonines, Užugirio krašte, Ukmergės r.  Pagerbėme Prezidentą Antaną Smetoną jo gimtinėje prie paminklo Užulėnyje, sutikome daug bendraminčių, Lietuvos patriotų. Toliau popietę praleidome dvaro aplinkoje, bei išrinkome gražiausią dvaro ponią.


2020-07-01 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė buvo pakviesta tapti Lietuvos istoriją menančiais seimo nariais ir nusifilmuoti dokumentiniame filme "1920. Didžioji diena" (prodiuseris Edmundas Jakilaitis, Valdonė Ovadnevienė, režisierius - Andrius Lygnugaris), o filmavimas vyko Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. 100 metų, kai šiame pastate Steigiamasis Seimas Lietuvos valstybę paskelbė LIETUVOS RESPUBLIKA. Filmą per televiziją planuojama rodyti 2020 m. spalio 11 dieną. Didžiuojamės, kad ir mes galėjome prisidėti prie istorinio filmo kūrimo. [Grįžti↑]

2020-06-06 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė buvo svetingai priimta Zyplių ir Gelgaudiškio dvaro ansambliuose.

2020-05-14 Lietuvos aristokratai kartu su Lietuvos sąjūdžiu paminėjo Romo Kalantos žūties 48-tąsias metines. Romas Kalanta (1953 m. vasario 22 d. Alytuje – 1972 m. gegužės 14 d. Kaune) – lietuvių disidentas, pagarsėjęs savo susideginimu protestuojant prieš TSRS valdžią Lietuvoje. Palaidotas Romainių kapinėse.

2020-02-27 VDU Didžiojoje auloje įvyko Lietuvos aristokratų sąjungos ir Etnopaveldo bendruomenės "Kauno Veršva" bendras renginys: Unesco pasaulio paveldui 2020 m. skirta konferencija, oficialus Lietuvos aristokratų sąjungos pristatymas ir naujų narių įšventinimo ceremonija bei Kidulių istorinių šokių studijos "II ballo della luna" šokių vakaro programa (vadovė Irma Svetlauskienė). Sveikiname naujus savo bendruomenės narius!

2020-02-18 Kauno Petrašiūnų kapinėse vyko pirmojo Lietuvos savanorio, plk. Kazio Škirpos (1895 -1979) gimimo 125-ųjų metinių paminėjimas, kuriame pranešimą skaitė plk. Kazio Škirpos įamžinimo iniciatorius, Vyčio kryžiaus ordino kavalierius, dim. kpt. Algirdas Petrusevičius. Tarp garbingų ir patriotizmą šaliai bei istorinę atmintį puoselėjančių organizacijų, dalyvavo Lietuvos aristokratų sąjungos atstovai. 

2020-02-16 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė su visuomene kartu šventė Vasario 16-ąją – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ. Nuotraukose LAS etmonas-heraldas Romualdas Liudvikas Jakubonis. [Grįžti↑]

2020-02-13 Lietuvos aristokratų sąjungos atstovai kartu su sportininkais veteranais bei aktyvistais pažymėjo Vasario 16–ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

2020-02-12 Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro Krašto muziejuje įvyko dailininko Arvydo Každailio heraldikos parodos atidarymas ir susitikimas su autoriumi. Paroda veiks nuo 2020 m. vasario 12 d. iki kovo 27 d. Renginyje taip pat skambėjo nuostabios Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos kanklininkių ansamblio melodijos.

2020-01-06 Kaune Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė šventė Trijų Karalių šventę, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis arba saulės sugrįžimo minėjimai. Kasparas, Melchioras ir Baltazaras buvo išminčiai, stebėję dangaus kūnų judėjimą. Iš tiesų jie nebuvo karaliai, gal tik nuo viduramžių jie taip buvo vadinami todėl, kad atkeliavo iš pasakiškai turtingų Rytų. Netikėtai danguje sužibėjusi ryški žvaigždė sudrumstė šių vyrų ramybę, mat pranašystės skelbė, jog tokio šviesulio pasirodymas sutaps su Atpirkėjo atėjimu į žemę. Taigi išminčiai nutarė aplankyti Kūdikį ir išrinkę jam dovanas – aukso, smilkalų ir miros – leidosi į kelionę pas Betliejuje gimusį Jėzų Kristų. Kiekvienam karaliui skirtas kryželis prieš jo vardą reiškia išminčiaus šventumą.

[Grįžti↑][NAUJIENŲ ARCHYVAS]

 

 

Dabar svetainėje 3 svečių ir narių nėra

Lietuvos aristokratų sąjunga
(Union of Lithuanian Aristocrats)

vienija žmones gerbiančius istoriją ir protėvių atminimą, puoselėjant Lietuvos didingos praeities, aristokratijos vertybes, patriotizmą bei nuoširdumą. Tyrinėja istorija, genealoginė heraldiką, tikrina ir tvirtina besikreipiančių asmenų kilmę, kilmingųjų bei giminės herbus ir išduoda tai patvirtinančius dokumentus, apsisprendus veikti pagal Lietuvos aristokratų sąjungos statutą, priima į organizaciją.

vienija žmones gerbiančius istoriją ir protėvių atminimą, puoselėjant Lietuvos didingos praeities, aristokratijos vertybes, patriotizmą bei nuoširdumą. Tyrinėja istorija, genealoginė heraldiką, tikrina ir tvirtina besikreipiančių asmenų kilmę, kilmingųjų bei giminės herbus ir išduoda tai patvirtinančius dokumentus, apsisprendus veikti pagal  Lietuvos aristokratų sąjungos statutą, priima į organizaciją. 

Bendruomenė veikia istorinio kultūros paveldo srityje, vykdo socialinę misiją-geranoriškai atrodo atskiri socialiniai vaikai bei rūpinasi neįgaliųjų, našlaičių, vienišų senjorų socialine, kultūrine gerove. Siekiame išlaikyti kilmingumo bei aristokratiškumo dvasią, kurią suvokiame daugiau nei per įvairias privilegijas ar prestižo prasmę, bet per norą prisidėti savo darbais prie visuomenės gerovės ir teisingų gyvenimo vertybių suvokimo.

Dvasios aristokratai - tai žmonės, kurie vadovaujasi kilniais širdies jausmais, protauja ir veikia širdimi. Aristokratai elegantišku elgesiu, gyvenimo stiliumi ir tvirtu pareigos jausmu. Intelektinė aristokratiška globalizacija žmonijai labai naudinga ir reikalinga. Švelni, kilni, atsargi ir budinti širdis yra dvasios aristokrato pagrindas ir siela. Didingai iškeldami aristokratijos vėliavą, savo gerais darbais įgyvendiname kilnius tikslus ir vizijas. Vadovaujamės protėvių patirtimi ir saugome jų atminimą. Dalyvaujame mūsų šalies ir pasaulio įvykiuose, žmonijos išsaugojimo ir tėvynės didybės vardan. Esame pašaukti į bendruomenę savo aristokratiška prigimtimi, širdimi ir siela.

Yra tik viena kalba - širdies kalba. Yra tik viena religija - meilės religija. Yra tik vienas Dievas ir Jis yra visur.

Esame atviri pasiūlymai prisijungti prie pilietinių akcijų, iniciatyvų ir renginių. Idėjų ir pasiūlymų laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Andriaus Krivicko herbasRomualdo Jakubonio herbas  Nemokami skaitikliai!Jūsų SMS dovana svetaineiHostingas Serveriai.ltSvetainių kūrimas Dizaineriai.ltProfesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai