Archyvas

"Jei esi akmuo - būk magnetas; jei esi augalas - būk mimozė; jei esi žmogus - būk meilė!" širdies aristokratiškumo ugdymą ragindamas sakė Viktoras Hugo.
"Nėra aukštesniųjų klasių. Tik širdis gali mus išaukštinti" sakė Gustavas Floberas.
"Tik pasitikėjimas Dievu, abejonę gali paversti tikrumu, blogį - gėriu, naktį - šviečiančia aušra. Ši tauta turi tvirtą sielą, kuri jai padėjo nepalūžti ir nuolat kurti!" – savo kalboje sakė Šventasis Tėvas.
Kiekvienu atveju turėkime patrauklią, jautrią ir mylinčią širdį, nes gyvenimo kaitroje galime pailsėti ir atsigauti tik širdies pavėsyje. Būkime kilnios sielos - dvasios aristokratais!


2018 METŲ ĮVYKIAI [KARŠTOS NAUJIENOS]

2018-07-11 Lietuvos aristokratų sąjungos bendruomenė dalyvavo Lietuvos Tarybos 1918 m. liepos 11 d. nutarimo 100-mečio minėjime Trakų pilyje, kuriame svečiavosi Lietuvos karaliumi išrinkto grafo Vilhelmo fon Uracho Mindaugo II vaikaitis princas Inigo von Urachas ir princesė Danielle von Urach. Oficialu: princas Inigo von Urachas Lietuvos aristokratų sąjungos globėjas! Daugiau nuotraukų. Straipsnis: TRAKU-ZEME.LT

2018-07-07 lankėmės neeilinėje muzikos ir dailės šventėje - "Menų fiesta", skirtoje Mindaugo karūnavimo dienai paminėti, Vileikių k., Šiaulių r., kurią organizavo Šiaulių krašto bajorų sąjunga. Sodybos erdvę savo darbais džiugino dailininkai iš Kauno ir Šiaulių, tai Gintaras Tadauskas, Daiva Zylė, Edita Rimkienė, Roma Serapinaitė (Kaunas), Nijolė Šikšniūtė Simanauskienė, Petras Rakštikas, Aneta Grabauskaitė-Koryznė ir Laima Andruškevičienė (Šiauliai), koncertavo Lietuvos aristokratų sąjungos dainininkė Karolina Krivickaitė, sielos stygas virpino dainuojamosios poezijos atlikėjai iš Klaipėdos, tai Jonas Baltokas ir grupė JieDu (Vilija Gruodytė-Šeputienė ir Ramūnas Šeputis), poezijos skaitovė ir dailininkė Edita Mira. Vykdami į šią šventę aplankėme Šiluvą, Tytuvėnus ir kitas Žemaitijoje esančias Lietuvos istorines vietas. Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje pašventinta Lietuvos aristokratų sąjungos vėliava.

2018-07-05 dalyvavome Laisvės kario skulptūros atidengimo ceremonijoje. Kaunas įteikė pačią gražiausią dovaną jubiliejų švenčiančiai Lietuvai.

2018-06-30 dalyvavome XV tarptautinio gyvosios karo istorijos festivalyje "DELTUVA 2018 VILKMERGĖS MŪŠIS 1812-2018". Organizavome smagius ir įdomius užsiėmimus mažiesiems renginio dalyviams bei jų tėveliams - pasakojome apie Deltuvos mūšį, senovėje egzistavusius luomus, bajoriškus giminės ir šeimos herbus, jų sandarą ir reikšmę, rengėme šeimos herbo piešimo ir molio lipdymo konkursus, o laimėtojus apdovanojome ypatingais prizais, diplomais ir padėkomis. Bendravome su įdomiais kolektyvais, stebėjome mūšį. Renginio metu vyko amatininkų mugė, ekskursijos po miestelį, bendruomenės aukcionas, mūšio inscenizicija, vaikų pramogų zona ir dar gausybė kitų pramogų. Šiame tarptautiniame gyvosios karo istorijos festivalyje sulaukta apie 100 Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lenkijos karo istorijos klubų narių. Visi jie, vilkėdami Napoleono epochos uniformas bei apsiginklavę to meto amunicija, bandė atkartoti 1812 metais įvykusį mūšį tarp Napoleono Bonaparto vadovaujamos Prancūzijos ir Rusijos imperijos kariuomenių pulkų. Deltuvos miestelyje vykęs Prancūzijos ir Rusijos karo mūšis istorijai svarbus ne vien todėl, kad čia Napoleono armija patyrė vieną iš pirmųjų savo pralaimėjimų. Tai vienintelis Napoleono armijos mūšis, vykęs Lietuvos teritorijoje. Istoriko Arvydo Pociūno duomenimis, tikrajame Deltuvos mūšyje dalyvavo 21 308 Rusijos armijos kariai, turėję 96 pabūklus. Jie kovėsi su 44 532 Prancūzijos armijos kariais, šaudžiusiais iš 92 pabūklų. Per šį mūšį iš viso žuvo 115, o buvo sužeisti 137 žmonės.

2018-06-22 Lietuvos aristokratų sąjungos nariai solidžiai atšventė organizacijos įkūrimo proga. Taip pat paminėti gegužės ir birželio mėnesio gimtadieniai. Džiaugiamės darnia ir veiklia bendruomene!

2018-05-27 vykome į vienos dienos kelionę Žagarė - Latvija. Latvijoje apžiūrėjome Duobelėje P.Upyčio muziejų ir virš 200 rūšių alyvų žydėjimą. Pakeliui aplankėme Žagarės dvaro sodybą – vieną didžiausių išlikusių dvarų sodybų Lietuvoje, kalną kur stovėjusi pilis, Barborą Žagarietę kurią planuojama paskelbti šventąja ir kitas apylinkės. Susipažinome su Žagarės miestelio istorija skaičiuojančia nuo 1198 m. Puikiai praleistas sekmadienis! Apie Žagarės dvarąBarborą Žagarietę.

2018-05-12 vykome į Zapyškį prie gotikinės bažnytėlės, pačiame Nemuno slėnyje, kur  dalyvavome Aitvarų festivalyje "Tarp žemės ir dangaus". Po renginio aplankėme netoliese esančią Pušyno poilsiavietę, kurią valdo bajorės Ina Bederfienės šeima. Puikiai praleistą laiką liudija nuotraukose užfiksuotos akimirkos. [Grįžti↑]

2018-05-10 LK Kauno karininkų ramovėje įvyko konferencija "Lietuvos Paveldas - Svarbiausias Akcentas Istorijoje", skirta Lietuvos Valstybės šimtmečiui ir kultūros paveldo metams atminti. Ačiū mūsų signatarams Romualdui Jakuboniui, Vitalijai Kraučelienei, Vilmai Mordienei ir Nomedai Gedvilaitei atstovavus organizaciją.

2018-04-07/8d. vykome į pažintinę dviejų dienų kelionę "Gardinas-Augustavo kanalas". Programa: Aplankėme istorines vietas, plaukiojome Nemunu, lankėmės teatre ir vietiniuose Šv. Velykų šventiniuose renginiuose. Turėjome daug gražaus laiko kaip stipri bendruomenė pabendrauti ir paplanuoti sekančias keliones ir renginius.  NOVGAZETA.BY

2018-03-04 Babtyno-Žemaitkiemio dvare įvyko dviejų šaunių dailininkų Vytauto Dubausko ir Rimo Čiurlionio darbų paroda, renginio antroje dalyje klausėmės puikios muzikinės programos.

Babtyno - Žemaitkiemio dvaras stovi Nevėžio dešiniajame krante, apie 2 km į pietvakarius nuo Babtų.  Dvarą prie Babtyno kaimo XVI a. įkūrė Šiukštos. Vėliau dvaras priklausė Andriui Vilimavičiui ir Jokūbui Sauginavičiui.  Nuo 1697 m. visą šimtmetį dvarą valdė Prozorai. 1797 m. Babtynas su Sitkūnų kaimu parduotas Burhardui fon Korfui. Netrukus dvarą įsigijo kunigaikščiai Giedraičiai, valdę jį iki 1830 m. Tuomet dvarą nupirko grafai Benediktas Emanuelis ir Vanda Tiškevičiai, susituokę 1820 metais. Naujasis savininkas 1846 – 1849 m. buvo gubernijos bajorų maršalka. Paskutinis dvaro šeimininkas – generolas Vladas Nagevičius (1881 – 1952) čia gyveno 1922 – 1944 metais. SENASDVARAS.LT

[Grįžti↑]→[NAUJIENOS]

Dabar svetainėje 7 svečių ir narių nėra

FWT Homepage Translator

Lietuvos aristokratų sąjunga (Union of Lithuanian Aristocrats) vienija žmones gerbiančius istoriją ir protėvių atminimą, puoselėjančius Lietuvos didingos praeities, aristokratijos vertybes, patriotizmą bei nuoširdumą. Tyrinėja istoriją, genealogiją, heraldiką, tikrina ir tvirtina besikreipiančių asmenų kilmę, kilmingųjų bei giminės herbus ir išduoda tai patvirtinančius dokumentus, apsisprendusius veikti pagal Lietuvos aristokratų sąjungos statutą, priima į organizaciją.

Bendruomenė veikia istorinio kultūros paveldo srityje, vykdo socialinę misiją - geranoriškai prisideda ugdant socialiai atskirtus vaikus bei rūpinasi neįgaliųjų, našlaičių, vienišų senjorų socialine, kultūrine gerove. Siekiame išlaikyti kilmingumo bei aristokratiškumo dvasią, kuri suvokiama daugiau ne per įvairių privilegijų ar prestižo prizmę, bet per norą padėti socialiai pažeidžiamiems ir nuskriaustiems. Dvasios aristokratai - tai žmonės, kurie vadovaujasi kilniais širdies jausmais, protauja ir veikia širdimi. Aristokratai pasižymi elegantišku elgesiu, gyvenimo stiliumi ir tvirtu pareigos jausmu. Intelektinė aristokratiška globalizacija žmonijai labai naudinga ir reikalinga. Švelni, kilni, atsargi ir budinti širdis yra dvasios aristokrato pagrindas ir siela. Didingai iškeldami aristokratijos vėliavą, savo gerais darbais įgyvendiname kilnius tikslus ir vizijas. Vadovaujamės protėvių patirtimi ir saugome jų atminimą. Dalyvaujame mūsų šalies ir pasaulio įvykiuose, žmonijos išsaugojimo ir tėvynės didybės vardan. Esame pašaukti savo prigimtimi, širdimi ir siela.

Yra tik viena kalba - širdies kalba. Yra tik viena religija - meilės religija. Yra tik vienas Dievas ir Jis yra visur.

Esame atviri pasiūlymams prisijungti prie pilietinių akcijų, iniciatyvų ir renginių. Idėjų ir pasiūlymų laukiame el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. Free counters!Jūsų SMS dovana svetaineiHostingas Serveriai.ltSvetainių kūrimas Dizaineriai.ltProfesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai